Szklane ściany przesuwne – Optimal 50 Glass

01

SZKLANE Ściany mobilne

System szklanych ścian przesuwnych Optimal 50 Glass to rozwiązanie, które otwiera przestrzeń i daje stały dostęp do światła słonecznego. Mobilne szklane ściany dają możliwość podziału pomieszczeń przy zachowaniu naturalnego oświetlenia ze światła słonecznego. Oferowany przez nas system szklanych ścian przesuwnych Optimal pozwala uniknąć zabudowanej ściany w miejscach, gdzie zależy Ci na przeszkleniach, typowych dla nowoczesnych wnętrz biurowych i nie tylko. System szklanych ścian mobilnych nie ogranicza wizualnie wnętrza i tworzy efekt otwartej przestrzeni.

Tego rodzaju przesuwne szyby są zbudowane z modułów wykonanych z obwodowej ramy aluminiowej i szkła. Przeszklone moduły w systemie Optimal 50 Glass są wykonane z solidnego, odpornego na uszkodzenia szkła i zamontowane na eleganckiej aluminiowej ramie. A co z drzwiami? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wysokiej jakości materiałom jest możliwy montaż drzwi jednoskrzydłowych na wybranym przez Ciebie odcinku w ścianie.

02

Przeszklone MODUŁY

Ściany systemu Optimal 50 Glass tworzą płynnie jeżdżące, przeszklone moduły. Jakie są wymiary modułów? Szerokość modułów ze szkła to 80 cm – 130 cm, a wysokość dopasowujemy do wysokości pomieszczenia, w którym planowany jest montaż przeszklonej ściany. Mobilna ściana ze szkła Optimal ma 5 cm grubości. Moduły montujemy w płaszczyźnie sufitu na torze jezdnym z aluminium. W ramach montażu systemu Optimal 50 Glass nie ma konieczności zastosowania prowadnic podłogowych.

03

Budowa paneli SZKLANYCH Optimal 50 Glass

Poznaj oznaczenia elementów budowy modułów w systemie ścian przesuwnych Optimal 50 Glass.

  1. obwodowa rama aluminiowa
  2. aluminiowe listwy pióro-wpust
  3. wózek jezdny
  4. listwa rozpierająca przypodłogowa
  5. listwa rozpierająca przysufitowa
  6. wypełnienie szkłem.

System przesuwnych paneli ze szkła

System Optimal 50 Glass to eleganckie, subtelne, szklane ściany przesuwne, które doskonale wkomponują się w aranżację nowoczesnego biura, hotelu lub sali konferencyjnej. Zależy Ci na szybkim, ale eleganckim i nowoczesnym podziale przestrzeni? Zadzwoń i zamów usługę na ściany przesuwne ze szkła o wybranej szerokości.